Gymnastiek
U bent hier: Freerun Training

Freerun Training

Vanaf 28 februari beginnen we weer met Freerun Training! Deze les is vanaf 28 februari elke donderdag van 18.00-19.00 uur en wordt gegeven door onze trainer Nick. Doelgroep is basisschool jeugd vanaf groep 5. Jongere leeftijden graag in overleg. Graag voor een (proef)les aanmelden via ledenadministratie@svens-gym.nl. Als de groep vol zit en er is veel animo of animo van andere leeftijden dan gaan we kijken of we de lessen in de toekomst kunnen uitbreiden. De contributie voor Freerun is 40 euro tot aan de zomervakantie. In de schoolvakanties zijn er geen lessen. Voor vragen kunt u altijd iemand van het bestuur vragen.

 

Poster Freerun1


Sponsoren
  • ls Stucadoorsbedrijf
  • Logo Vos
  • logo hanzesteden
  • Logo Flex Direct0513
  • vosbant
  • luxury floors logo